Zapojte sa do pilotného kurzu v LMS moodle o možnostiach realizácie service learningu nielen v online prostredí.

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť zapojiť sa do pilotného odskúšania nového e-learningového kurzu pre Vás - vysokoškolských učiteľov a učiteľky. V rámci kurzu získate vedomosti a zručnosti v oblasti implementácie e-service learningu (e-SL) do svojich kurzov. 

V rámci 7 lekcií získate prehľad o tom čo je e-SL, aké sú základné štandardy kvality a princípy tvorby kurzov s využitím e-SL. Dozviete sa ako tvoriť interaktívny vzdelávací obsah v prostredí e-vzdelávania, nielen v rámci service learningu  a spoznáte množstvo príkladov realizácie e-SL z rôznych odborov a krajín. V rámci kurzu Vám pomôžeme navrhnúť Váš kurz s využitím e-SL. 

V kurze je k dispozícii množstvo interaktívnych výučbových materiálov a aktivít na precvičovanie. Môžete ho absolvovať vlastným tempom a na začiatku aj konci využiť možnosť sebahodnotiaceho testu.

Po ukončení kurzu Vám udelíme certifikát o jeho úspešnom absolvovaní, no predovšetkým získate kvalitné know-how a inšpiráciu pre vlastnú učiteľskú prax. Budeme Vám zároveň veľmi vďační za spätnú väzbu, ktorá je v pilotnej fáze nevyhnutná. V záujme jej získania v čase potrebnom pre plnenie cieľov prebiehajúceho projektu Vás prosíme, aby ste e-SL kurz absolvovali do  31.10.2023.

Vopred Vám ďakujeme za ochotu kurz odskúšať a tým prispieť k šíreniu metodiky, ktorá okrem realizácie sociálneho rozmeru poslania vysokého školstva pomáha zvyšovať úroveň jeho digitalizácie a inkluzívnosti uplatňovaním moderných technológií.

Kurz sme vytvorili sme ho v rámci medzinárodného projektu e-SL4EU / e-Service Learning for more digital and inclusive EU Higher Education systems , na ktorom sa podieľa 5 krajín vrátane Slovenska. 

Kurz nájdete v externom moodli na tomto linku: https://lms-ext.umb.sk/course/view.php?id=158 Ak ste z UMB odporúčame prihlásiť sa do kurzu svojim kontom. 

Heslo pre vstup do kurzu je: ESL. 

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať: 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Posledné články

16.02.
2024

16. februára 2024 sa uskutoční v Banskej Bystrici medzinárodné podujatie na tému Miesto service learningu vo vzdelávaní.
11.02.
2024

Predmet prebieha online v anglickom jazyku. Môžete sa učiť vlastným tempom, lebo všetky aktivity sú v moodli a sú k nim sú poskytované online konzultácie.
17.10.
2023

Service learning tím z UMB na konferencii Dobrovoľníctvo ako nástroj zmeny
17.09.
2023

Pozývame Vás na online diskusiu, ktorá sa uskutoční dňa 16.10.2023 v čase od 15,00 do 18,00 hod. Realizuje sa v anglickom jazyku.